لیوسایت ساز

طراحی سایت | 14روز رایگان

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021-66831109

5 تکنیک جهت کسب اعتبار آنلاین با استفاده از سئو و شبکه های اجتماعی

به جمع خوانندگان مطالب وبلاگ سایت ساز بپیوندید و هر هفته بهترین مطالب را در ایمیل خود داشته باشید.
بهترین آموزش های بازاریابی آنلاین و کسب کار اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید.

5 تکنیک جهت کسب اعتبار آنلاین با استفاده از سئو و شبکه های اجتماعی

 با وجود داشتن یک وب سایت که به خوبی طراحی شده است، نمایش نام تجاری شما به بهترین شکل ممکن و داشتن رتبه خوب در موتور های جستجو، یک اظهار نظر منفی می تواند به از دست رفتن اعتبار شما منجر شود. یک اظهار نظر، نقد و بررسی و حتی شکایت از محصولات و خدمات، می تواند اولین و بهترین نتیجه سرچ را به خود اختصاص دهد. بنابراین، شما نیازمند توجه به اعتبار آنلاین خود هستید و می بایست بر هر آنچه راجع به شما گفته شده است نظارت داشته باشید. حتی اگر موضوعات متعددی وجود داشته باشد که لازم است شما بر آن ها نظارت داشته باشید، اما غفلت از اعتبار آنلاین نمی تواند یک راه حل خوب به شمار آید.

1. به منظور کسب اعتبار آنلاین می بایست در همه شبکه های اجتماعی ، یک حساب کاربری ایجاد کنید.

اکثر سازمان ها متوجه نقش حضور پُررنگ در شبکه های اجتماعی نیستند. با این حال، داشتن اکانت یا حساب کاربری و بازاریابی شبکه های اجتماعی بزرگ از جمله Facebook، Twitter، LinkedIn، Youtube  و ... بهترین شیوه حفظ نام تجاری شما و اعتبار آن خواهد بود.

 

2. پروفایل خود را به روز رسانی کنید، این کار به کسب اعتبار آنلاین شما کمک بزرگی می کند.

اگر چه نگه داری و به روزرسانی شبکه های اجتماعی آن هم به طور منظم، کمی مشکل به نظر می رسد اما روش خوبی برای جلب توجه مشتریان است. شما باید در نظر مشتریان فعال به نظر بیائید. بدین منظور خدمات IFTTT(تلفظ مانند gift)، می توانند ارتباط شما را با بسیاری از سرویس های آنلاین برقرار کرده و به طور خودکار حضور شما را نمایش دهد.

 

پنج روش برای حفظ اعتبار آنلاین

 

3. برای کسب اعتبار آنلاین خود لازم است یک وبلاگ بسازید.

راه اندازی یک بلاگ یک راه موثر دیگر برای ارسال پیام به مشتریان بالقوه می باشد. در طول سال های متمادی این روش، یکی از ابزارهای کسب اعتبار محسوب می شد. با استفاده از این ابزار می توانید به آسانی به تولید محتوای اصلی و جدید بپردازید.

 

4. به نظرات پاسخ دهید. پاسخگو بودن یکی از ملزومات کسب اعتبار آنلاین می باشد.

دانستن این موضوع که افراد در کانال های ارتباطی مختلف در ارتباط با چه موضوعی صحبت می کنند کافی نیست. پاسخ دادن به کامنت ها از درجه اهمیت بالائی برخوردار است. هنگامی که شما صاحب یک شرکت هستید، ناگزیر به دریافت نظرات و شکایات هستید. به علاوه هیچ کس کامل و بی نقص نیست! اما غفلت از بررسی نظرات و شکایات می تواند به انبوهی از مشکلات منجر شود. شما مشتریانی خواهید یافت که برای حل مشکلاتشان ترجیح می دهند از فیسبوک یا توئیتر استفاده کنند. اگر شما به آنچه مشتریانتان می گویند نظارت نداشته باشید، این موضوع می تواند پیچیده تر شود و فروش را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

5. همه چیز برای کسب اعتبار آنلاین، به شما مرتبط است.

اعتبار شما از رفتار خوب شما با مشتریانتان نشات می گیرد. هرچند شرکت هائی که دارای نام تجاری بزرگی هستند اطمینان دارند که همواره در حال برطرف کردن مشکلات می باشند اما اغلب به دنبال راه هائی هستند که نامشان به رسمیت شناخته شود. شیوه های فوق الذکر را به کار گیرید و شاهد تغییری بزرگ در اعتبار کسب و کار خود شوید

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانیدبه بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.

دیدگاهای بازدیدکنندگان

مسعود مظفری 09 دی 1395 09:01 وبگاه

مطلب مفید و کاربردی بود

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

مشاوره و پشتیبانی: 66831109-021