امروزه ساخت سایت با سایت سازها کار را بسیار راحت کرده است. به همین دلیل برآن شدیم تا برای شما مزایای ساخت سایت با این سیستم ها را بیان نماییم.

سرعت

شما می توانید بدون نیاز به داشتن کوچکترین تجربه ومهارت در کدنویسی سایت خود را در کمتر از چند دقیقه ایجاد نمایید. با روش مرحله ای سایت ساز شما در چند گام ساده می توانید سایت های خود را با سرعت بسیار زیادی ایجاد نمایید.

رایگان

شما در دو هفته ابتدایی می توانید به صورت رایگان از سایتی که ایجاد نموده اید استفاده کنید. با تمامی بخش های آن کار کنید و هر تغییری که مد نظر داشته باشید را در آن ایجاد کنید. سپس می توانید در صورت تمایل سایت خود را با مبلغ ناچیزی به نام خود به ثبت رسانید. همچنین شما می توانید از امکانات ثبت دامنه و میزبانی سایت ساز نیز بهره مند شوید.

انعطاف پذیر

شما می توانید برای قالب وب سایت خود از تعداد قالب های فراوان سایت ساز استفاده کنید. زیرا در این جا تعداد زیادی قالب متنوع برای کارها و حرفه های مختلف ایجاد شده است که شما می توانید یکی از آنها را بنا به سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید و سپس در صورت نیاز می توانید با هر قالب دیگری که دوست داشته باشید جایگزین نمایید.

آسان

شما می توانید به راحتی صفحات وب خود را با امکان درگ و دراپ سایت ساز ایجاد نمایید. شما برای این کار هیچ نیازی به داشتن تکنیک های برنامه نویسی ندارید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که نام صفحه مورد نظر خود را ایجاد کرده وسایت ساز برای شما این صفحه را ایجاد خواهد کرد.

قدرت

شما با سایت ساز می توانید کنترل کاملی بر روی بخش های مختلف سایت خود داشته باشید. همچنین اگر شما کمی دانش برنامه نویسی داشته باشید می توانید بخش های مختلف آن را با تغییر در کدها به راحتی شخصی سازی نمایید.

بدون تبلیغات

حتما شما نمی خواهید که وب سایت شما یک بیلبورد تبلیغاتی باشد. بر خلاف دیگر سایت ساز ها در این جا نیازی نیست که شما مجبور باشید از تبلیغات اجباری استفاده کنید ودر مورد قرار دادن یا ندادن تبلیغات در سایت شما کاملا مختار هستید.

طراحی هایی با قابلیت شخصی سازی

شما می توانید بخش های مختلف سایت را برای پیمایش و یا چیدمان دلخواه تغییر دهید. همچنین می توانید فضاهای موجود در سایت خود را با ایجاد بنرها ، پس زمینه ها ، رنگ متون و اندازه آنها مدیریت کنید. برای کاربران حرفه ای این امر با دست کاری کدهای css مقدر خواهد بود.

چیدمان انعطاف پذیر

با خاصیت انعطاف پذیری بالای قالب های سایت ساز این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید صفحات خود را به نحوی که دوست دارید ایجاد نمایید.

همگام با سئو

سئو

باید بدانید که تمامی قالب های سایت ساز به گونه ای طراحی شده اند که با موتورهای جستجوگر بیشترین بهینه سازی را دارد. و وقتی شما  وب سایت خود را منتشر می کنید این موتورها به راحتی سایت  شما را در لیست سایت های ثبت شده قرارخواهد داد.

محافظت با رمز عبور

شما می توانید با قراردادن پسورد از نمایش سایت شما برای کاربران غیر معتبر جلوگیری نمایید. شما همچنین می توانید این نوع محافظت را هم برای کل وب سایت خود و هم برای یک سری صفحات خاص انجام دهید.

سازمان دهی ساده سایت

پیمایش قابل انعطاف و زیر منوها این امکان را به شما می دهد که بتوانید هر چند تعداد صفحاتی که نیاز داشته باشید را ایجاد نمایید. شما با استفاده از این زیر منوها قادر خواهید بود که طراحی وب سایت خود را به همان شکلی که مایل هستید انجام دهید.

ابزارک های درگ و دراپ

ابزارک های قوی به شما این امکان را می دهد که بتوانید فرم های تماس ، برنامه ریزی نظرات ، نقشه ها، بلاگ ها ، فیلم ها و گالری عکس را در جهت پوشش دهی تجارت خود به بهترین شکل ممکن ایجاد نمایید.

دستگاه های موبایل

انتشار سایت متناسب با دستگاه های موبایل این امکان را به شما می دهد که تعداد بیشماری از مخاطبان خود را از دست ندهید.  خوشبختانه تمامی قالب های سایت ساز به صورت کاملا ریسپانسیو و بهینه سازی شده برای مشتریان شما طراحی شده است. به این ترتیب مشتریان شما قادر خواهند بود که از هر مکانی و هر زمانی با وب سایت شما ارتباط برقرار نمایند.

انتشار در وب

شما باید در وب قابلیت پیدا شدن داشته باشید. همه قالب های سایت ساز بر اساس کدهای HTML نوشته شده اند و در آنها از فایل های فلش خبری نیست ، به همین دلیل این امکان به موتورهای جستجوگر داده شده است تا بتوانند صفحات شما رابه درستی ایندکس گذاری کنند. همچنین قابلیت تولید خودکار نقشه سایت هر زمانی که شما بخواهید وجود دارد و بدین ترتیب مخاطبان می توانند به صورت آنلاین به دنبال سایت شما باشند.

صفحات فیسبوک

مشتریان شما در فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی هستند پس تجارت شما نیز باید  در این شبکه ها باشد. شما می توانید به راحتی تمامی مقالات خود را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک قراردهید. و بدین ترتیب محبوبیت مطالب و سایت خود را نزد دیگر افراد بالا ببرید.

نام دامنه

یک تجارت مطمئن همیشه خود را با یک نام دامنه معتبر معرفی می نماید.

نام دامنه راهی است که مردم می توانند سایت شما را با آن مشاهده نمایند. موتورهای جستجوگر رتبه بهتری به دامنه هایی  مانند www.yoursite.com میدهند تا اینکه شما زیر دامنه باشید و مانند www.yoursite.liositesaz.com باشید. علاوه بر این سایت هایی که یک نام دامنه مشخص دارند بیشتردر ذهن افراد می توانند جای گیرند. همچنین استفاده از دامنه های com. می تواند اعتبار بین المللی خوبی نسبت به دامنه .ir داشته باشد.  

حفاظت از اطلاعات

شما می توانید یک ثبت دامنه امن را داشته باشید و این دامنه خود را از دید اسپمرها و سود جویان اینترنتی دور کنید.

استفاده از یک نام دامنه موجود

آیا هم اکنون صاحب یک دامنه هستید؟ آیا چندین دامنه به صورت پارک شده دراختیار دارید؟ شما می توانید تمامی دامنه های دلخواه خود را به دامنه اصلی متصل نمایید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.