در اینجا قصد داریم تا شما را با مراحل ساخت سایت در کمتر از 1 دقیقه توسط ربات تلگرامی شرکت لیو سایت ساز آشنا سازیم. شما به راحتی می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی و از طریق گوشی های هوشمند خود اقدام به ایجاد وب سایت اینترنتی نمایید.

ایجاد وب سایت از طریق ربات تلگرامی یک ایده نو و خلاقانه است که در مجموعه لیو شکل گرفته است تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن صاحب یک سایت اینترنتی شوید. ما در اینجا قصد دایم تا شما را با مراحل مکالمه با این ربات آشنا سازیم.این مراحل بسیار ساده می باشد و شما می توایند در ظرف مدت زمان کمتر از 60 ثانیه سایت خود را از طریق سامانه سایت ساز لیو ایجاد نمایید.

  1. نام ربات تلگرامی ما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید @liosite_bot می باشد. شما با کلیک بر روی آن ساخت سایت خود را آاغاز خواهید نمود.

بات لیوسایت ساز

  1. همانطور که مشاهده می کنید ما برای شما یک دامنه .ir رایگان به همراه پشتیبانی 24 ساعته و آموزش رایگان را نیز پیشکش شما کرده ایم. حال کافیست که شما بر روی لینک نام ربات کلیک نمایید.

ربات لیو سایت ساز

  1. سپش پیام خوش آمدگویی برای شما ظاهر شده و شما باید برای شروع کار دکمه استارت را فشاردهیدو

ربات لیو سایت ساز

  1. پس از آن شما باید نوع وب سایتی را که مد نظر دارید انتخاب کنید تا برای شما ایجاد گردد.

  1. به طور مثال من وب سایت نوع شخصی را انتخاب کردم و سپس از شما خواسته می شود که یک نام برای وب سایت خود انتخاب کنید. به طور نمونه من نام "وب سایت شخصی من " را انتخاب کردم. و در ادامه از شما خواسته می شود تا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

  1. سپس شما باید نام و نام خانوادگی خود را انتخاب نمایید. در صورت داشتن نشانی ایمیل می توانید آن را وارد کنید تا اطلاعات مربوط به حساب کاربری وب سایت شما به ایمیلتان نیز ارسال گردد در غیر این صورت عدد 0 را وارد کنید.

  1. سپس یکی از قالب های معرفی شده را به دلخواه انتخاب کنید.

 

کار تمام شد !! همانطوری که ملاحضه می کنید وب سایت شما ایجاد گردیده است و اطلاعات لازم برای مشاهده آن به شما ارسال شده است. حال فقط کافیست شما به سراغ مرورگر خود رفته و آدرس سایت خود را وارد کنید و به تنظیم بخش های مختلف آن بپردازید.

همچنین همانطور که گفته شد مجموعه لیو دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد و شما در هر زمان که خواستید می توانید با شماره های ذکر شده تماس گرفته و مشکلات سایت خود را با ما درمیان بگذارید و در مدت کوتاهی تیم پشتیبانی مشکل شما را رفع خواهد کرد.