قالیشویی های بزرگ ، وب سایت های معتبری دارند

بیشتر قالیشویی های بزرگ از وب سایت های مدرن و با طراحی نوین استفاده می کنند. امروزه بیشتر این شرکت ها سفارش های خود را به صورت آنلاین دریافت می کنند. و شما باید بتوانید تمامی توانایی های شرکت خود را در وب سایت خود به خوبی معرفی نمایید. طراحی سایتی زیبا و شکیل می تواند شما را در امر تجارت و بهبود وضعیت سایت خود یاری رساند. تجربه نشان داده است که بهترین کار برای موفقیت در این حوزه این است که شما بتوانید یک وب سایت با طراحی کاملا شخصی داشته باشید تا بتوانید مخاطبینی که به وب سایت شما می آیند را به مشتری های دائم خود تبدیل نمایید.

چه چیزی باعث می شود سایت قالیشویی ما منحصر به فرد باشد؟

هر سایت قالیشویی که شما با استفاده از سایت ساز ایجاد نمایید با یک معرفی کامل از شغل شما آغاز می گردد. و سپس به معرفی کارمندان و تجارب آنها می پردازد. زیرا هدف ما این است که با برجسته کردن شغل و خدمت شما کاری کنیم که اولین چیزی که بازدید کننده سایت مشاهده می کند همین بخش باشد. و اطمینان داشته باشید که مشتریان شما قطعا سایت شما را با دیگر سایت ها مقایسه خواهند کرد.

ممکن است که شما همین الان نیز صاحب وب سایت باشید و از داشتن آن خوشحال ، اما اگر شما نتوانسته باشید که آن را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی (سئو) کرده باشید آنگاه عملا وب سایت شما به هیچ دردی نخواهد خورد. اما شما با ساخت سایت خود با استفاده از سایت ساز می توانید قابلیت مذکور را به صورت پیش فرض و آماده در اختیار داشته باشید. و این قابلیت ها تضمین خواهند کرد که سایت شما کاملا با موتورهای جستجوگر سازگاری دارد و می توانید مخاطبان بیشتری را جذب سایت خود نمایید. همچنین شما می توانید از امکانات آمارگیری سایت ساز برای رصد و آنالیز ترافیک ورودی سایت خود استفاده کنید.

مزایای استفاده از سایت ساز برای ساخت سایت قالیشویی

ساخت سایت قالیشویی

  • ثبت نام دامنه

 نام دامنه همان نام وب سایت شما می باشد و شما مهم ترین گام نخست می باشد. بهتر است که نام وب سایت خود را همان نام شرکت قالیشویی خود قرار دهید تا بدین وسیله بتوانید برند خود را نیز تقویت کنید. همچنین توصیه می شود که در نام وب سایت خود از کلمات قالی ، فرش ، فرش شویی ، قالیشویی و امثال آن استفاده کنید تا بتوانید در موتورهای جستجوگر نیز رتبه خوبی داشته باشید. شما با استفاده از سایت ساز می توانید به راحتی و به صورت خودکار نام دامنه خود را ثبت کنید.

  • میزبانی وب

وب سایت شما چیزی به جز مجموعه ای از فایل ها و فولدرها نمی باشد. و برای نمایش در سطح اینترنت نیاز است تا در کامپیوترهایی به نام سرور نگه داری شوند. این کامپیوترهای قدرتمند از طریق آی پی های مجاز به اینترنت متصل هستند و وقتی کاربران در مرورگر خود نام سایت شما را وارد می کنند آنها سایت شما را برای نمایش به کاربران نشان خواهند داد. در انتخاب میزبانی وب باید دقت داشته باشید که سرعت سرورها مناسب باشد تا سرعت لود سایت شما نیز قابل قبول باشد و اینکه باید خدمات قابل قبولی را نیز ارائه کنند.

  • پهنای باند نا محدود

خوشبختانه شما با استفاده از سایت ساز می توانید پهنای باند نا محدود را تجربه کنید. با گسترش فعالیت سایت شما ممکن است حجم بازدیدکنندگان سایت شما بسیار زیاد شود بنابراین برای اینکه به وجهه سایت شما آسیب نرسد باید کاربران بتوانند سایت شما را بدون تاخیر مشاهده کنند.

  • سئو حرفه ای و افزایش رتبه سایت

شما هر چقدر هم که سایت خوب و زیبایی داشته باشید بدون داشتن یک سئو حرفه ای نمی توانید آن را به دیگران نشان دهید و اگر سایت شما دیده نشود بدین معناست که شما هیچ بازدید کننده ای ندارید و در نتیجه مشتری هم نخواهید داشت و مسلما این چیزی نیست که شما انتظار آن را داشتید. سئو سایت به مجموعه روش های حرفه ای گفته می شود که شما با استفاده از آنها رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجوگر افزایش می دهید تا بیشتر در معرض دید مخاطبان قرار گیرید.

  • طراحی ریسپانسیو و بهینه سازی شده برای موبایل

آمارها نشان داده است که تقریبا60 درصد از جستجوهای امروزی از طریق دستگاه های موبایل صورت می گیرد. و به همین دلیل وب سایت شما باید به گونه ای باشد که قابلیت نمایش در صفحات نمایش این دستگاه ها را نیز به خوبی دسک تاپ داشته باشد. امروزه با وجود گسترش ضریب اینترنت و سرعت آن در تلفن های هوشمند داشتن یک سایت با طراحی ریسپانسیو کاملا ضروری می باشد. مخصوصا برای سایت های قالیشویی که افراد بتوانند از طریق گوشی همراه خود اقدام به ثبت سفارش برای شستن قالی نمایند. و اینکه بتوانند از طریق تلفن همراه خود با کلیک بر روی شماره های شرکت با شما تماس حاصل نمایند.

  • کنترل پنل حرفه ای بخش بک اند سایت

ابزارهای آمارگیری

ابزارهای امارگیری فراوانی در سایت ساز قرار گرفته است. مانند تعداد بازدیدهای روزانه ، تعداد بازیدهای یک ماه ، محل های بازدیدکنندگان ، دستگاه هایی که از طریق آنها بازدید صورت گرفته و غیره . که همگی اینها می تواند به شما در شناسایی روند موفقیت سایت شما کمک کند.

قالب های متنوع

این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید از قالب های متنوع برای طراحی سایت خود استفاده کنید. همچنین امکان تغییر و سفارشی سازی و حتی ایجاد قالب های جدید توسط خودتان نیز وجود دارد.

مدیریت کاربران

در صورت افزایش حجم سفارش ها و بخش های مختلف سایت شما این امکان را دارید که بتوانید دستیارانی را برای مدیریت سایت خود معرفی کنید و به هرکدام از آنها اختیارات مشخصی را اعطا کنید تا شما را در امر مدیریت سایت یاری رسانند.

مدیریت مقالات

شما این امکان را دارید که بتوانید مقالات و وبلاگ های خود را به هر صورت که مایل باشید در وب سایت خود منتشر کنید . نکته مهم این است که شما بتوانید مقالات بکر و نو به مخاطبین خود بدهید تا آنها تمایل پیدا کنند آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارند.

مدیریت نظرات

تعامل با کاربران یکی از فاکتورهای مهم در مدیریت سایت می باشد. شما باید برای پاسخ دادن به نظرات کاربران وقت صرف کنید تا آنها احساس کنند که برای سایت شما مهم هستند. شما با انجام این کار میزان تجربه کاربری و رضایت مندی مشتری از وب سایت خود را افزایش داده اید.

مدیریت سفارشات قالیشویی

امکان مدیریت سفارشات به صورت حرفه ای در سایت ساز پیش بینی شده است و شما می توانید کارهای مربوط به ثبت ، رسیدگی و اتمام سفارش را به خوبی مدیریت کنید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوسایت ساز مراجعه نمایید.