مشتریان حقوقی همیشه به دنبال جستجوی خدمات آنلاین حقوقی شما هستند. به همین دلیل بسیار عالی است که شما بتوانید یک وب سایت برای این کار راه اندازی کنید. در این مقاله می خواهیم تا شما را با روند ساخت سایت و امکانات یک سایت ساز برای طراحی سایت آشنا سازیم.

 1. یک طوفان مغزها پیش از اینکه بخواهید ساخت سایت خود را آغاز کنید بر روی کاغذ پیاده سازی کرده و مهم ترین اهداف خود را در آن بیان کنید. شما باید به صورت صریحا اعلام کنید که کدام یک از شاخه های حقوق را ارائه می کنید. همچنین باید تجربیات خود و کارهایی که می توانید انجام دهید را بیان کنید. و شما باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس را به صورت کاملی در سایت خود ذکر کرده اید تا افراد بتوانند در مواقع لزوم با شما تماس حاصل نمایند.
 2. همچنین شما باید وب سایت خود را از دیدگاه کاربران بالقوه خود بررسی نمایید. مشتریان شما با استخدام یک وکیل به دنبال چه چیزهایی می گردند؟ از جمع آوری تعداد زیادی اصطلاحات قانونی که با اهداف مخاطبین هدف شما فاصله دارد جلوگیری نمایید و به جای آن از کلماتی استفاده کنید که برای آنها قابل فهم تر باشد. زیرا آنها که وکیل نیستند واصلا به همین دلیل است که به شما نیاز دارند.
 3. در مورد دیگر سایت های وکلا تحقیق کنید زیرا این کار باعث می شود هم رقیبان خود را بهتر بشناسید و هم اینکه بتوانید ایده های بیشتری را نیز از این سایت ها دریافت کنید.
 4. فراموش نکنید که یک عکس حرفه ای از خودتان در وب سایت قرار دهید. مردم دوست دارند شما را ببینند و این یک فرصت خوب برای نشان دادن شما با یک ظاهرحرفه ای می باشد. و حتی اگر شما درحال کار در خانه هستید باز هم باید یک تصویر حرفه ای از خود داشته باشید.
 5. در مورد کلمات کلیدی که می خواهید به موتورهای جستجوگر معرفی کنید فکر کنید. مشتریان شما وقتی که می خواهند از خدمات شما استفاده کنند به دنبال چه کلماتی می گردند؟ آن کلمات را شناسایی کرده و از آنها در وب سایت خود استفاده کنید. کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجوگر اهمین زیادی دارد و شما با انتخاب صحیح کلمات می توانید به این هدف دست پیدا کنید. شما از طریق روش های سئو می توانید به این مهم دست یابید.
 6. بلاگ اضافه کنید. یک وبلاگ می تواند به شما این کمک را نماید که علاوه بر معرفی خود به بازدیدکنندگان ثابت کنید که شما اطلاعات بروزی در مورد کار خود دارید. اگر شما به صورت مرتب وبلاگ های خود بروز کنید آنگاه مردم شما را دنبال خواهند کرد. و باعث افزایش اعتبار سایت شما و رتبه وب سایت خواهد شد.
 7. از ابزارهای آنلاین دیگر برای ارتقاء خود و وب سایتتان استفاده کنید. برای این کار توصیه می شود از سایت سازهای آنلاین کمک بگیرید.

امکانات و مزایای ساخت سایت وکالت با سایت ساز

سایت ساز

 • ثبت نام دامنه و میزبانی

نام دامنه شما همان نام وب سایت شما می باشد و شما باید در انتخاب آن دقت زیادی به خرج دهید. این نام می تواند نام دفتر وکالت شما یا نام مستعاری که شما برای وکالت در نظر گرفته اید باشد. بهتر است که از نام وکالتی خود در نام سایت خود استفاده کنید تا بدین صورت برند شخصی خود را نیز تقویت کنید. همچنین افراد می توانند با جستجوی شما در گوگل شما را سریعتر پیدا کنند. ثبت نام دامنه وانجام کارهای اداری آن در سایت ساز انجام می پذیرد و دیگر نیازی نیست تا شما این کار را انجام دهید.

وب سایت شما چیزی به جز چند فایل نیست که باید در یک کامپیوتری که به اینترنت متصل است میزبانی شود به این کامپیوتر که دارای یک آی پی معتبر است هاست یا میزبان می گویند. امکان میزبانی وب سایت شما در همین سایت ساز نیز فراهم می باشد.

 • انتخاب قالب های متنوع

یکی از ارکان موفقیت سایت ها این است که شما بتوانید یک طراحی و ظاهر جذاب ایجاد نمایید تا مخاطبین را به سایت خود جذب کنید. شما می توانید از قالب های متنوع و بسیار جذابی که در سایت ساز وجود دارد استفاده کنید و حتی این امکان وجود دارد که شما بتوانید به صورت دلخواه آنها را ویرایش کنید.

 • مدیریت کامل بر بخش های مقاله و نظرات

امروزه بیشترین رمز موفقیت یک سایت داشتن محتوای با کیفیت است. شما باید بتوانید برای سایت خود مقالات بکر و خاص تهیه نمایید. برای این کار سایت ساز ابزار ویرایش و انتشار مقالات را به صورت حرفه ای در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید به راحتی مقالات خود را ایجاد کنید وبه حرفه ای ترین شکل ممکن آنها را انتشار دهید. همچنین افزونه ایجاد کلمات کلیدی و تگ های title  و meta description نیز قرار داده شده است.

داشتن تعامل با کاربران یکی از مهم ترین ارکان محبوبیت و پیشرفت سایت است. شما می توانید کنترل کاملی بر روی نظرات کاربران در مورد مقالات خود داشته باشید ، به آنها پاسخ بدهید و یا آنهایی که مناسب نیستند را منتشر نکنید. هر چه قدر تعداد نظرات مرتبط با مقاله های شما افزایش پیدا کند محبوبیت آن نیز هم در نزد موتورهای جستجوگر هم کاربران افزایش پیدا خواهد کرد.

 • طراحی ریسپانسیو

بر طبق آمارها امروزه بیش از 60 درصد از جستجوها از طریق تلفن های هوشمند و تبلت ها صورت می گیرد. به همین دلیل نیاز است تا سایت شما علاوه بر دسک تاپ در صفحات نمایش مختلف این نوع دستگاه ها نیز به درستی نشان داده شود. برای این منظور سایت شما باید به صورت ریسپانسیو طراحی شود. خوشبختانه تمامی قالب های سایت ساز به صورت ریسپانسیو می باشند و شما دغدغه ای در این مورد نخواهید داشت. به طور خلاصه باید گفت که اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد ، شما طیف عظیمی از مخاطبان خود را از دست خواهید داد.

 • استفاده از بخش های آنالیز و آمار سایت

ابزارهای آمارگیری دقیق و کاملی در سایت ساز وجود دارد که شما می توانید با آنها میزان ترافیک ورودی به وب سایت خود را اندازه گیری کنید. مهم ترین کارکرد آنالیز این آمارها اتخاذ استراتژی های جدید در مورد سئو سایت می باشد تا شما بتوانید همیشه در رتبه های بالای نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید و در نتیجه بتوانید ترافیک ورودی به سایت خود را نیز افزایش دهید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.