لیوسایت ساز

طراحی سایت | 14روز رایگان

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 021-66831109

ویژگی های یک وب سایت خوب و حرفه ای چیست؟ (بخش دوم)

به جمع خوانندگان مطالب وبلاگ سایت ساز بپیوندید و هر هفته بهترین مطالب را در ایمیل خود داشته باشید.
بهترین آموزش های بازاریابی آنلاین و کسب کار اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید.

ویژگی های یک وب سایت خوب و حرفه ای چیست؟ (بخش دوم)

 در بخش اول به دو ویژگی یک سایت خوب و حرفه ای اشاره کردیم حال در این مقاله به شرح چند نکته دیگر می پردازیم.

3- کارکرد صحیح سایت: هر جزء از سایت شما باید سریع و درست کار کند.

ساختار ضعیف و یا خراب اجزای سایت ممکن است باعث ایجاد نا امیدی بازدیدکنندگان از شرکت و یا تجارت شما شود. در یک سایت حرفه ای و خوب تمام اجزاء باید همان طور که انتظار می رود کار کنند. بخش هایی مانند لینک ها، فرم های تماس، جستجوی سایت، ثبت نام و... باید بی نقص کار خود را انجام دهند.

4-قابل استفاده بودن: یک بخش نادیده گرفته شده از یک سایت موفق درجه قابل استفاده بودن سایت است.

سایت شما باید قابل خواندن و فهمیدن باشد. نکات زیر به شما کمک می کند تا یک سایت با استفاده آسان داشته باشید.

قابل استفاده بودن

 • سادگی: بهترین راه برای جذب بازدیدکنندگان داشتن محتوای با ارزش و سازماندهی شده با طراحی زیبا و جذاب است. داشتن یک سایت ساده و کاربردی یک امتیاز محسوب می گردد.
 • بارگذاری سریع صفحات: یک صفحه باید حداکثر در 20 ثانیه بارگذاری شود در غیر این صورت شما نصف بازدیدکنندگان و مشتریان خود را از دست خواهید داد.
 • حداقل اسکرول: ابن موضوع برای صفحه  اول وب سایت بسیار مهم است. با استفاده از لینک، ادامه مطالب خود را به صفحات دیگر منتقل کنید. این روش مورد پسند موتورهای جستجو نیز می باشد. مخاطبین سایت خود را با مطالب طولانی خسته نکنید.
  • وضوح صفحه نمایش: وضوح ضفحه نمایش کامپیوترها در حال افزایش است. امروزه بیشتر مخاطبین سایت ها از وضوح صفحه نمایش 768*1024 استفاده می کنند، اگرچه شما باید توجه داشته باشید که اگر سایت شما در این تنظیمات زیبا دیده می شود در تنظیمات دیگر نیز به درستی کار کند.

  5-سئو: صدها روش و دستورالعمل موثر برای بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد. نکاتی که برای افزایش سئو سایت می توان به آنها اشاره کرد: برای نمایش محتوا و متن های خود از فالب HTML استفاده کنید و محتوای خود را تایپ کنید و برای نمایش آنها فقط ار تصویر و یا فلش و javascript استفاده نکنید. در متن های خود از کلمات کلیدی استفاده کنید و مطالب خود را به مطالب دیگر با موضوعات مشابه لینک کنید.

  با انجام این دستورالعمل های ساده شما در مسیر داشتن یک سایت حرفه ای قرار خواهید گرفت.

  شما با انتخاب یک طراح سایت حرفه ای می توانید به گسترش تجارت خود بپردازید.مدیریت تارنمای ایران با پیاده سازی این نکات و دیگر دستورالعمل های طراحی سایت حرفه ای، یک سایت کاملا حرفه ای و بهینه برای شما مشتریان عزیز طراحی می کند.

  برای دست یابی به مقالات بیشتر می توانیدبه بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

مشاوره و پشتیبانی: 66831109-021