ساخت سایت

  ساخت سایت

هر کسی که در باشگاه شما حضور داشته باشد مانند مدیران ، رئیس ها ، اعضا و دیگر افراد می توانند به راحتی برای باشگاه یک وب سایت ایجاد نمایند. این کار بسیار آسان است و شما می توانید آن را به راحتی ثبت نمایید.

در واقع هیچ چیزی برای نصب کردن وجود ندارد و شما می توانید از هر جایی به سایت خود دسترسی داشته و مطالب مورد نظر خود را به آن وارد کنید. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک ارتباط اینترنتی می باشد. شما همچنین می توانید چندین کاربر مدیر تعریف نمایید تا آنها بتوانند به شما در مدیریت سایت کمک کنند. سایت ساز این امکان را به شما می دهد که بتوانید وب سایت باشگاه فوتبال خود را به راحتی در کمتر از چند دقیقه ایجاد نمایید.

 

 امکانات

 ابزارهای ارتباطی قدرتمند برای باشگاه

این ابزارها به شما کمک خواهد کرد که بتوانید به راحتی متن ، عکس ، فیلم و ... را بدون هیچ گونه محدودیتی و بدون هیچ مهارت خاصی وارد سایت خود کنید.

·         نمایش یک باشگاه ورزشی

·         انتشار زمان های تمرین و نقشه های مرتبط با سایت

·         مهیا سازی اسناد قابل دانلود

 

اخبار

انتشار اخبار برای هواداران

شما می توانید با ساخت بلاگ و یا مقاله با اعضای باشگاه و حمایت کنند های مالی و همینطور هواداران خود در ارتباط باشید.و بدین وسیله آنها را با آخرین خبرها و اخبار در مورد باشگاه مطلع سازید. همچنین می توانید با ایجاد یک گالری عکس آنلاین و یک گالری ویدئویی جذابیت بیشتری را به سایت خود تزریق کنید و با محتواهای این چنینی میزان رضایتمندی و تجربه کاربری از سایت خود را نزد مشتریان خود بهبود بخشید.

اعضای تیم یا باشگاه شما، خانواده آنها و دوستان شما می توانند بر روی آخرین خبرهای سایت شما نظر قراردهند ، عکس ها و فیلم های شما را به راحتی به اشتراک بگذارند.

تبلیغات

یک سایت تبلیغاتی فضای ایده آلی برای تبلیغ حمایت کنندگان مالی است

در سایت ساز امکان ایجاد تبلیغات برای حمایت کنندگان مالی نیز وجود دارد و شما می توانید با این روش نیز برای سایت خود درآمدزایی نمایید. همچنین آنها می توانند محصولات خود را در سایت شما به فروش برسانند. همچنین شما می توانید یک صفحه یا فرم تماس ایجاد کرده تا افراد بتوانند اطلاعات خود را برای عضویت در تیم یا باشگاه شما به ثبت برسانند. از این بخش می توانید برای اعلان برنامه مسابقات یا تورنومنت های مختلف که پیش روی تیم است نیز استفاده کنید.

شما می توانید پا را فراترنیز قرار داده و یک فروشگاه آنلاین برای وب سایت خود نیز ایجاد کنید. و در آن محصولاتی مانند تی شرت باشگاه ، پرچم ، شال و دیگر محصولات مرتبط را به فروش برسانید.

 

نیازهای ساخت سایت

  1. انتخاب نام دامنه و میزبان وب

نام دامنه شما همان نام وب سایت شما می باشد. بهترین گزینه برای نام سایت شما همان نام باشگاه یا تیم فوتبال شما می باشد زیرا قطعا این نام منحصر به فرد می باشد. نام باشگاه شما به نوعی برند شما نیز می باشد و شما با این کار می توانید به بهبود برند خود و تجاری شدن آن کمک کنید. این امکان در سایت ساز وجود دارد که نام دامنه را برای شما به صورت خودکار به ثبت برسانید و دیگر نیازی به پیگیری کارهای ثبت آن به صورت شخصی نخواهید داشت. همچنین میزبانی از فایل های وب سایت شما به راحتی امکان پذیر می باشد.

  1. انتخاب یک قالب مرتبط با سایت

در سایت ساز این امکان وجود دارد که شما بتوانید از قالب های متنوع آن برای استفاده در وب سایت استفاده کنید. این قالب ها می تواند تمامی نیازهای گرافیکی شما را برای یک وب سایت فوتبال برطرف نماید.

همچنین همانطور که می دانید امروزه بیشتر افراد جستجوهای خود در فضای مجازی را از طریق گوشی های هوشمند خود انجام می دهند و برای اینکه وب سایت شما بتواند به خوبی در صفحات نمایش این نوع دستگاه ها نیز به درستی به نمایش درآید لازم است که وب سایت شما به صورت ریسپانسیو طراحی شود و اگر اینطور نباشد آنگاه شما ممکن است طیف وسیعی از مخاطبین خود را از دست بدهید. خوشبختانه تمامی قالب های سایت ساز به صورت ریسپانسیو طراحی شده و بازدیدکنندگان شما می توانند به راحتی سایت خود را در این دستگاه ها مشاهده کنند.

  1. ساخت صفحات مختلف برای موضوعات مختلف

شما می توانید به راحتی و با چند کلیک برای موضوعات مختلف باشگاه خود صفحات جداگانه بسازید. این صفحات می تواند شامل درباره ما ، اخبار ، مسابقات ، حمایت کننده گان مالی ، هواداران و ... باشد . همچنین شما به راحتی می توانید از سیستم ایجاد شناسه برای صادر کردن شناسه هواداری و کارت هوا داری استفاده کنید. با این نرم افزار شما می توانید یک نظم و سازمان دهی خاص برای کانون هواداران خود ایجاد کنید و از طریق ایمیل یا پیامک آخرین خبر ها را به اطلاع آنها برسانید.

  1. مهم ترین اخبار را در صدر قرار دهید

شما می توانید با ایجاد بخش یا صفحه مرتبط با اخبار باشگاه ، آخرین خبرهای باشگاه و دنیای فوتبال را در اختیار هواداران خود قرار دهید تا بدین ترتیب آنها دیگر نیازی به رفتن به سایت های دیگر و دنبال کردن خبر از طریق آنها نخواهند داشت . شما با این کار می توانید خود را به عنوان یک مرجع خبری معرفی کرده و به این ترتیب تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید.

  1. در شبکه های اجتماعی به اشتراک قرار دهید

در سایت ساز این امکان وجود دارد که شما بتوانید سایت خود را به حساب های خود در شبکه های اجتماعی متصل کرده و از این طریق بتوانید اعتبار صفحه سایت خود را (page authority) را افزایش دهید. همچنین می توانید بیشتر در معرض دید افراد قرار بگیرید. مزیت دیگر این است که هواداران شما می توانند از طریق شبکه های اجتماعی هم در جریان کار شما قرار بگیرند و دیگر نیازی نباشد که به صورت مستقیم به وب سایت شما سر بزنند. این کار همچنین رتبه سایت شما را نزد موتورهای جستجوگر بالا برده و از لحاظ سئو نیز سایت شما وضعیت خوبی پیدا خواهد کرد.

 برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه کنید.