وقتی که شما برای وب هتل خود یک وب سایت ایجاد کرده باشید در واقع یک کانال بزرگ برای کسب در آمد ایجاد نموده اید. در بازار پر رقابت امروزی مهم است که شما بتوانید با ایجاد یک وب سایت قوی هرچه بهتر خود را به در فضای اینترنتی به دیگران بشناسانید. شما به عنوان یک هتل دار و یا صاحب هتل می توانید به راحتی استراتژی های مختلفی را برای جذب مشتری از طریق وب سایت خود پیاده سازی نمایید.

اما به هرحال شما برای موفقیت در این زمینه نیاز دارید تا ساخت سایت خود را از پایه وبه صورت کاملا علمی و با دانش و اطلاعات کافی آغاز نمایید. بعد از توسعه استراتژی بازاریابی دیجیتال خود ، نیاز است که شما سایت مدیریت هتل خود را پیاده سازی نمایید. شما با ایجاد این استراتژی دیگر نیازی نیست که نگران اهداف تجاری خود باشید. زیرا مخاطبین هدف شما با استفاده از تبلیغات شما درشبکه های اجتماعی و ... به راحتی جذب سایت شما خواهند شد. به عبارت دیگر سایت هتل شما ابزار اصلی شما برای موفقیت آنلاین می باشد بنابراین نیاز است که شما یک توجه ویژه نسبت به پیاده سازی و طراحی سایت خود داشته باشید.

از آنجایی که عصر ملاقات های رو در رو در حال از بین رفتن است ، وب سایت شما تنها مکانی است که  شما می توانید با مخاطبین خود صحبت کنید. بنابراین لازم است که شما بیشترین دقت لازم را در طراحی این فضای مکالمه ای بین خود و مشتریانتان را داشته باشید. از طراحی ظاهر وب سایت تا تولید محتوا و امکانات سایت ودیگر مسائل شما باید یک سایت خوب و منحصر به فرد در ذهن مخاطب خود داشته باشید. و بتوانید تجربه کاربری و میزان رضایتمندی آنها از سایت خود را افزایش دهید.

شما باید بتوانید در سایت خود از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا برای موفقیت در سایت خود استفاده نمایید. برای همین نیاز است که شما ازیک سیستم هتل ساز حرفه ای استفاده نمایید تا بتوانید از هر نوع قالبی که مایل باشید برای کار خود استفاده کرده و بهترین و کامل ترین و به روز ترین امکانات آن سیستم سایت ساز را برای داشتن یک وب سایت خوب در اختیار داشته باشید. بنابراین نیاز است تا نکاتی را در مورد ساخت سایت مدیریت هتل خود بدانید تا بتوانید بیشترین بهره وری را از سایت خود داشته و مشتریان زیادی را برای اقامت در هتل خود جذب نمایید.

طراحی ریسپانسیو

responsive

امروزه بازاریابان هتل در حال یک آزمایش بزرگ هستند و آن طراحی ریسپانسیو سایت است. بر طبق تحقیقات انجام شده در سال 2014 ، در حدود 40 درصداز بازدید صفحات سایت های هتل از دستگاه هایی غیر از رایانه های رو میزی صورت گرفته است. و 20 درصد از رزرو های هتل ها با استفاده از گوشی ها و تبلت ها صورت گرفته است. و این بدان معناست که بازاریابان اینترنتی هتل ها باید یک استراتژی مشخص برای محیط های چند گانه بازدید از سایت داشته باشند. و این بدان معناست که همه سایت های اینترنتی هتل ها باید قابلیت نمایش قابل قبول در تمامی صفحات نمایشی این دستگاه ها داشته باشند تا بتوانند افراد مختلف را جذب وب سایت خود نمایند. اگر وب سایت شما ریسپانسیو طراحی نشده باشد آنگاه نمایش درستی در این گونه صفحات نمایش نخواهد داشت و تمامی اجزای آن به صورت بهم ریخته به نمایش در خواهد آمد و این دقیقا اتفاقی است که نباید برای وب سایت شما بیافتد. زیرا در این صورت انها نمی توانند بخش های مختلف سایت شما و همچنین امکانات آن را به خوبی مشاهده نمایند و در نهایت آنها از رزرو هتل در سایت شما پشیمان خواهند شد.

تغییرات نامحدود

در محیطی که همه چیز به سرعت در حال تغییر کردن است نیاز است که شما نیز بتوانید همگام با آن تغییر ایجاد نمایید. امروزه شما برای اینکه بتوانید یک سایت خوب داشته باشید که به وسیله آن مخاطبین را به سایت خود بکشانید نیاز است که از تکنولوژی های روز دنیا عقب نمانده باشید. به همین علت سایت سازی که برای شما سایت طراحی کرده است باید قابلیت مدیریت کامل وب سایت شما را به شما داده باشید تا شما بتوانید تغییرات لازم را در هر جایی و در هر زمانی بدون داشتن هیچ محدودیتی در اجرا و همچنین هزینه داشته باشید. شما باید به صورت روزانه  و مداوم برای ارتقاء برند هتل خود تلاش کنید و تغییرات مثبت در سایت خود ایجاد کنید. تا سایت شما همیشه از هر لحاظ بروز باشد و هر روزه مخاطبین بیشتری را جذب سایت خود نمایید.

همچنین شما باید از سایت ساز خود بخواهید تا بروز ترین قابلیت های صنعت هتل داری را در سایت شما فراهم سازند زیرا این گونه سایت ها نیاز های ویژه ای دارند که با سایت های دیگر کاملا متفاوت خواهد بود. به همین دلیل صاحبان هتل برای موفقیت دائمی در این صنعت باید یک برنامه ریزی صحیح در مورد سرمایه گذاری در بخش وب سایت خود داشته باشند.

تبدیل باز دید کننده سایت به اقامت کننده در هتل !

وقتی که یک بازدیدکننده به وب سایت شما می آید شما می توانید او را به یک مشتری تبدیل کنید. این کار را با یک تجربه  مشتری پسند منحصر به فرد انجام دهید. بازدیدکنندگان امروزی بسیار ناصبور هستند آنها دوست دارند تا زود به نتیجه برسند و کار خود را تمام کنند. وب سایت شما باید به گونه ای باشد که پروسه رزرو برای آنها به سرعت انجام شود. بدین معنا که شما باید از یک سیستم رزرواسیون یا موتور رزرو قوی با امکانات جستجوی پیشرفته بهره ببرید. مشتریان دوست دارند به محض اینکه وارد سایت شما می شوند اطلاعات لازم را به سرعت به دست آورده و در کمترین زمان ممکن بتوانند تصمیم گیری نمایند . شما با ایجاد یک روند سریع در فهم امکانات و مزایای هتل خود می توانید فرآیند انتخاب هتل برای اقامت را تسریع بخشید. آنگاه بازدید کنندگان  شما به سرعت به مشتریان شما تبدیل خواهند شد.

برای دسترسی به مقالات مرتبط با این موضوع می توانید به بخش مقالات لیوسایت ساز مراجعه نمایید.