به منظور حفظ کیفیت نتایج جستجو در گوگل، ما فعالیت‌های اتوماتیک و دستی‌ برای سایت هایی به انجام میرسانیم که از قوانین وبمستر ما سر پیچی‌ میکنند. هنگامی که سایت شما در حال انجام یک manual action می‌باشد، شما میتوانید در صفحه manual actions در search console تائید کنید که این فعالیت در کدام بخش از سایت شما در حال انجام است و دلیل آن چیست. سپس پس از درست کردن سایت میتوانید به گوگل درخواست تجدید نظر دهید. بسیاری از وبمستر‌ها موفق شده اند تا با انجام این روند manual action‌ های خود را لغو کنند. 

با این حال، برخی‌ از سایت‌ها قوانین وبمستر را به صورت مکرر زیر پا می‌گذرند و پس از آنکه درخواست تجدید نظر آنها موفق بود دوباره قوانین را زیر پا می‌گذرند. برای مثل، یک وبمستر با هشدار برای لینک غیر عادی مواجه میشود، لینک را غیر فعال می‌کند، درخواست تجدید نظر میدهد و پس از آنکه این درخواست قبول شد دوباره لینک را فعال می‌کند. در چنین حالتی انجام روند تجدید نظر دشوار خواهد بود. به ویژه زمانی‌ که سرپیچی از قوانین به صورت واضح به منظور اسپم صورت گیرد، فعالیت‌های دیگری بر روی این سایت از طرف گوگل انجام خواهد شد. 

به منظور آنکه از چنین شرایطی جلوگیری شود، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در حیطه قوانین گوگل قدم برداشته و از آن تخطی نکنید. به عنوان تیم‌ نتایج جستجو ما همچنان با حذف کردن نتایج اسپم از سرچ گوگل، امنیت کاربران خود را حفظ خواهیم نمود.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.