وقتی که شما یک محصول را بر روی وب سایت خود بارگذاری می کنید، آنگاه هر کسی قادر است که محصول شما را خریداری کند. مشتریان و سفارش دهندگان شما اولین چیزی که با آن مواجه می شوند همان صفحه نخست شما می باشد.واین یک فرصت برای شما می باشد. همچنین در صورت نیاز شما می توانید یک قالب جدید برای سایت خود ایجاد کنید و حتی آن را سفارشی سازی کنید. کاربران شما می توانند برای شما پیام بگذارند و در خبرنامه شما عضو شوند.

از وب سایت خود همانند یک کاتالوگ آنلاین بهره ببرید. شاید هم دوست داشته باشید آن را مانند یک مجله تعاملی اداره کنید. شما می توانید محتواهای خود را در قالب های مقاله ای در سایت خود به انتشار برسانید. بنابراین شما قادر خواهید بود تا بتوانید وب سایت خود را هر گونه که مایل باشید اداره کنید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با امکانات یک فروشگاه ساز برای ساخت فروشگاه اینترنتی آشنا سازیم.

 

فروشگاه مد نظر خود را بسازید

فروشگاه خود را به سرعت آغازنمایید، محصولات خود را به آن اضافه کنید و ظاهری را که  می خواهید به برند خود بدهید.

 

وب سایت و وبلاگ خود را بسازید

با ساخت بخش وبلاگ خود و گنجاندن محتواهای بکر می توانید مخاطبین جدیدی را از این منظر نیز به سایت خود بیاورید.

 

دامنه مورد نظر خود را ثبت کنید

شما می توانید بخشی از فضای نت را برای سایت خود داشته باشید پس بدون معطلی نام دامنه خود را ثبت کنید.

 

تجارت الکترونیک جدی

محصولات خود را به وب سایت اضافه کنید و بدون معطلی مقدمات فروش آنها را تهیه نمایید.

 

ویرایشگر کشیدنی و رهاکردنی

شما به راحتی می توانید با چند کلیک ساده سایت خود را ایجاد کنید.

 

سازگار با گوگل

کلمات کلیدی خود را به صورت ساده اضافه کنید تا مردم بتوانند شما را به راحتی پیدا نمایند. واز امکانات سئو سایت لذت ببرید.

 

خرید به وسیله گوشی هوشمند

تمامی قالب های ما به صورت ریسپانسیو طراحی شده و برای دستگاه های موبایل و تبلت بهینه سازی شده است.

 

وبلاگ

وب سایت خود را با آخرین مقالات و اخبار همیشه به روز نگه دارید.

 

کپن های تخفیف

شما می توانید به مشتریان خود تخفیف های هوشمندانه و جذاب بدهید.

 

درگاه پرداخت

امکان پرداخت از طریق کارت های بانکی تمامی بانک های عضو شبکه شتاب برای مشتریان شما فراهم است.

 

قالب های حرفه ای

تمامی قالب ها به صورت حرفه ای می باشد. شما می توانید با آنها مخاطبان بیشتری را به سایت خود بیاورید. زیرا ظاهر سایت شما باید کاملا با محتوای سایت شما همخوانی داشته باشد و شما نباید از هر نوع قالبی استفاده کنید.

 

تمرکز بر محصول

محصولات خود را با کیفیت بالا توسط اسلایدرها به نمایش بگذارید. این کار باعث می گردد شما بتوانید آنها را با کیفیت بالا و در بهرین مکان سایت خود به نمایش بگذارید.

 

میزبانی قابل اعتماد

ما برای شما یک میزبانی امن و پایدار را فراهم می کنیم. وب سایت شما در سایت ساز کمترین زمان downtime را خواهد داشت تا بیشترین رضایت مندی کاربران از وب سایت شما را به دنبال داشته باشد.

 

انالیز میزان فروش محصولات

برای فهم عادت های خرید مشتریان و فروش بیشتر محصولات باید به صورت مکرر میزان خرید های افراد را مورد بررسی قراردهید. تا بتوانید استراتژی های فروش را متناسب با آنها تبیین نمایید.

 

یکپارچگی با شبکه های اجتماعی

سایت خود را به حساب های خود در شبکه های اجتماعی متصل کنید تا بتوانید ترافیک بیشتری به دست آورید. این امر باعث می گردد تا شما بتوانید از ظرفیت بالای بازدید این صفحات استفاده کرده و برند خود را هر چه بیشتر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهید.

 

ارسال سفارشات

نرخ های ارسال منحصر به خود را در وب سایت قرار دهید. البته شاید شما بخواهید که ارسال کالا را به صورت رایگان انجام دهید که ایده بسیار خوبی است. البته اگر شما قصد اشتراک هزینه ارسال با مشتری را دارید باید حتما این نکته را در وب سایت خود متذکر شوید.

 

چاپ قبوض رسیدکالا

سعی کنید تا قبوض را برای مشتریان خود چاپ کنید وبعد از تحویل کالا نیز از آنها رسید دریافت نمایید. این کار باعث می شود تا مشتریان فکر کنند شما در کار خود نظم و دقت دارید و همچنین امکان پیگیری مشکلات مرتبط با کالا را نیز به مشتریان خود داده اید.

 

ایمیل های مشتری

سعی کنید مشتریان خود را با یاد آوری سفارشات از طریق ایمیل خوشحال نگه دارید. همچنین می توانید با عضو کردن آنها در بخش خبرنامه و ارسال ایمیل برای کالاهای جدید ، آنها را در جریان آخرین کالاهای قرار گرفته در سایت قرار دهید.

 

مدیریت چند گانه

همیشه کار گروهی نتیجه بهتری می دهد. شما می توانید برای ارائه خدمات بهتر کاربران جدید تعریف کنید و به آنها اختیارات خاص بدهید. این کار باعث می شود تا شما بتوانید بار کاری مدیریت را بین کاربران خود تقسیم کرده و وقت بیشتری را برای مشتریان خود اختصاص دهید با این کار شما می توانید بیشتر آنان را راضی نگه دارید و میزان تجربه کاربری سایت خود را بهبود ببخشید.

 

سفارشی سازی کامل

برای سفارشی سازی حرفه ای با کدهای اساسی مرتبط با قالب ها آشنا شوید و از تغییرات خود لذت ببرید. شما می توانید با کمی همت و وقت و تنها با یادگیری تعداد محدودی از کدها تغییرات دلخواه را در آنها ایجاد کنید بدون اینکه حتی نیاز باشد تا شما طراح سایتی را برای این کار استخدام کنید. زیرا ایده های شما با دیگران متفاوت است.

 

صفحه ساز

به ایده های خود از طریق صفحات تعاملی جذاب جامه عمل بپوشانید. شما می توانید بخش هایی که فکر می کنید به آنها نیاز دارید از طریق ایجاد صفحات مختلف در وب سایت ایجاد کنید. معمولا در حین تجارت ایده های مختلفی به ذهن شما خواهد رسید که می توانید آنها را با صفحات جدید پیاده سازی کنید.

 

طراحی تطبیق پذیر

وب سایت شما باید این قابلیت را داشته باشد که در صورت نیاز و تعویض رویکرد اصلی شما بتواند نیازهای جدید شما را نیز به صورت کاملی پاسخگو باشد. این توانایی را فقط سایت هایی دارند که طراحی آنها وابسته به عناصر محدود نباشد.

 

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوسایت ساز مراجعه نمایید.