امروزه سرعت تغییر در تکنولوژی به صورت گسترده ای در حال افزایش است و همانطور که شما هم این موضوع را درک کرده اید باید برای نشان دادن بهتر برند و یا صنعت خود یک وب سایت خود طراحی کنید. اما ساخت سایت چگونه امکان پذیر خواهد بود؟ دو روش عمده برای این کار وجود دارد . یکی اینکه شما پول بدهید تا برای شما سایت بسازند و روش دیگر این است که شما خودتان اقدام به طراحی سایت کنید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با مراحل ایجاد سایت توسط سایت ساز آشنا نماییم.

وب سایت شما قابلیت ویرایش در هر زمان و هر کامپیوتری را دارد

اگر شما برای ایجاد وب سایت خود به یک طراح سایت پولی پرداخت کنید آنگاه شما صاحب یک سایت زیبا خواهید شد اما آیا شما می توانید در مواقع لزوم آن را تغییر دهید؟ شما برای این کار لازم است تا مجددا به طراح وب سایت خود پولی را پرداخت کنید تا آن تغییر مورد نظر برای شما ایجاد گردد. اما با استفاده از قابلیت های مدیریتی در صورت انتخاب سایت ساز شما می توانید تغییرات دلخواه خود را بدون هیچ هزینه ای در سایت خود ایجاد نمایید.

سایت شما بیشتر از آنچه که طراح سایت بتواند انجام دهد نیاز به سفارشی سازی دارد

وقتی که شما به یک طراح سایت بابت ایجاد آن پولی را پرداخت می کنید ممکن است که صاحب وب سایت خوبی شوید اما هرگز دقیقا همان چیزی که شما در ذهن دارید برای شما ایجاد نمی شود. شما فقط کافیست تا کمی وقت برای یادگیری ایجاد یک سایت در نظر بگیرید و سپس قادر خواهید بود تا سایت هایی را که کاملا به دلخواه خود شماست ایجاد نمایید.

وب سایت شما قابل رویت خواهد بود

از آنجا که سایت سازها مکانیزم های لازم برای نمایش بهتر در موتورهای جستجوگر را دارند وب سایت طراحی شده توسط آنها بسیار راحت تر در نتایج جستجوی گوگل قرار خواهند گرفت زیرا آنها به انواع این موتورهای جستجوگر معرفی خواهد شد. و همچنین شما قادر خواهید بود تمامی کلمات کلیدی و توضیحات خود را با کمترین زمان و تلاش تغییر داده و ایجاد نمایید.

قالب ها

قالب ها

نیازی نیست که شما یک طراح حرفه ای وب سایت باشید تا بتوانید ظاهر زیبایی برای وب سایت خود ایجاد نمایید. شما با استفاده از سایت ساز قادر خواهید بود تا یک طرح منحصر به فرد و زیبا برای سایت خود ایجاد نمایید. سایت سازها این امکان را به شما خواهند داد که از بین صدها طرح و قالب آماده یکی را به دلخواه انتخاب کنید و برای هر کدام تنظیمات مربوط به رنگ ها و فونت های آنان را تغییر دهید تا سایتی را که مد نظر شما بوده را بتوانید ایجاد کنید. همچنین استفاده از این قالب ها این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید گرافیک ها و دیگر عناصر مربوط به سایت خود را در مکان های مناسب قرار دهید. و مهم ترین مزیت آن این است که شما قادر خواهید بود تا وب سایت های جذابی را بدون نیاز به داشتن دانش کدنویسی ایجاد نمایید.

کاهش هزینه ها

داشتن یک سایت خوب و زیبا و سرمایه گذاری برای آن ایده بسیار خوبی است اگر شما بتوانید آن را در جهت کار تجاری خود ایجاد نمایید. بنابراین استفاده از سایت ساز می تواند شما را در معرفی محصولتان یاری رساند. همچنین شما اگر قصد معرفی محصول خود از طریق چندین وب سایت را داشته باشید می توانید به راحتی این کار را با کمترین هزینه انجام دهید.

گالری تصاویر

گالری تصاویر

اگر شما می خواهید یک وب سایت خوب داشته باشید نیاز است که از یک گالری تصاویر قوی برای بهبود ظاهر آن استفاده نمایید. اما برای این منظور لازم است تا شما از یک عکاس حرفه ای برای داشتن عکس های زیبا و با کیفیت از محصولات خود بهره ببرید.

طراحی سایت با سرعت زیاد

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از سایت ساز ها سرعت فراوان در اینجاد آن می باشد. این سرعت عمل مربوط به مکانیزم های مناسب در طراحی سایت به وسیله سایت سازها می باشد. زیرا آنها از روش های گام به گام برای ایجاد وب سایت استفاده می کنند و دیگر نیازی به داشتن دانشی اضافی در مورد ساخت سایت ها نمی باشد.

مناسب برای بودجه های کوچک

اگر شما برای راه اندازی سایت خود دچار محدودیت های مالی هستید می توانید از وب ساین هایی که توسط سایت ساز ها ایجاد می گردد بهره ببرید زیرا تعرفه های استفاده از این وب سایت ها کاملا بصرفه تر از هزینه هایی است که طراح سایت به شما پیشنهاد می کند.

پشتیبانی

با توجه به اینکه طراحی وب سایتهای اختصاصی ، معمولا یک بار برای شما و متناسب با نیاز شما انجام می شود و برای سایرین کاربردی ندارد ، لذا چنانچه تیم طراح سایت از پشتیبانی آن سر باز زد ، کس دیگری نیز نخواهد توانست وب سایتی که دیگران نوشته اند را پشتیبانی کند لذا نمی توانید تجارت خود را بر این اساس پایه ریزی نمایید . این در حالی است که شرکتهای طراحی وب سایت که صاحب سایت ساز ها می باشند ، با تعداد زیادی مشتری مواجه اند که قبلا برای ایشان از این نرم افزار استفاده نموده اند . طبیعتا این شرکتها می بایست پشتیبانی کاملی از سایت ساز خود به عمل آورند تا شانس باقی ماندن در بازار پر رقابت امروز را داشته باشند.

سطح امنیت

در صورت استفاده از سایت سازها شما می توانید از امکانات امنیتی این ساختارها استفاده کنید. شما اگر که قصد ایجاد سایت های تجارت الکترونیکی را داشته باشید باید از پروتکل https برای ایجاد یک ارتباط امن با کاربران خود استفاده کنید . زیرا شما در این گونه سایت ها در حال تبادل اطلاعات شخصی و مهم کاربران خود از جمله شماره کارت های اعتباری آنها و رمز کارت ها هستید و وظیفه حفظ این اطلاعات از دید هکرها بر عهده وب سایت شما می باشد. برای این منظور شما باید یک بستر امن برای تبادل آنها ایجاد نمایید وبرای این کار لازم است تا شما از درگاه های امن پرداخت بانکی استفاده کنید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر در خصوص این موضوع می توانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.