لینک سازی برای سایت 

‬ رایج ترین اقدام در ساختمان لینک بیلدینگ وب سایت، لینک بیلدینگ خارجی است‬ و بهینه سازی صفحه اهمیت بسیاری دارد‬ ولی در جایی که موتورهای جستجو میخواهند محتوا را در‬ ریزترین سطح از جزئیات شناسایی کنند‬ ما میخواهیم مطمئن شویم که‬ موتورهای جستجو باید آشکار باشند که‬ محتوای تجاری دقیقا همین است.‬ در کنار کد اچ تی ام ال‬ که در صفحات وب پیدا میشود‬ شما میتوانید از داده های متایی‬ برای شناسایی محتوا به عنوان محتوای تجارت الکترونیک استقاده کرده‬ و محتوای ارائه شده ی خود را توضیح دهید،‬ ولی حتی پیش از در نظر‬ گرفتن این مولفه های تخصصی‬ باید پیش از هر چیزی بدانید‬ که مشتری های بالقوه چه‬ کلمات کلیدی را در موتور جستجو مینویسند‬.

تولید محتوای ناب

حتما تحقیق کلمه کلیدی خود را برای تعیین قصد مردم‬ در هنگام جستجوی کلیدواژه های مشخص‬ و محتوای مورد نظرشان را تحلیل نمایید‬. اگر شما بفهمید که مردم به‬ دنبال مقایسه ای بین شما و‬ رقبا هستند و سپس قصد دارند‬ که محتوای مشخص مورد نیازشان را بسازند‬‬‬ ‫برای اینها، باید کلیدواژه هایی بنویسید‬ که نشان دهند که آنها‬ در فرایند خرید قرار دارند، مانند‬ ‫”خرید محصول” یا‬ “بن خرید محصول”‬. شما باید مطمئن شوید که محتوایی‬ که میسازید حاوی مسیری به سبد خرید است.‬

یکی از موضوعات منحصر به فردی‬ که در مورد تجارت الکترونیک ‫وجود دارد این است که محصولاتی‬‬ که به فروش میرسند گاها خارج‬ از محدوده وب سایت شما هستند.‬ شما میتوانید مباحثاتی در انجمنها، رسانه های‬ اجتماعی، وب سایتهای دیگر‬ در مورد محصولات مورد فروشتان پیدا‬ کنید و این ها فرصتهایی برای‬ شروع گفتمان به عنوان یک متخصص آگاه محصول میباشد‬. اگر فردی نقدی از تجربه ی کار با شما پست کرد‬ شما میتوانید با استفاده از ابزارهای‬ Google Alerts و Social Media Monit‫oring‬‬ از خوب یا بد بودن آن مطلع شوید.‬ این فرصتی است که با آن میتوانید به گفتمانها بپیوندید.‬ اگر افراد به صورت منفی در موردتان نظر داده اند‬ شما میتوانید انها را پیدا کنید‬ و مشکل را در مقابل انظار عمومی حل کنید.‬ اگر مردم در مورد محصولاتتان چیزهای‬ خوبی نوشته اند، پیدایشان کنید و ازشان سپاسگزاری نمایید‬. حتی ممکن است تبدیل به فعالیت‬ در شبکه اجتماعی و منجر به‬ ساخت لینک یا محتوای ساخته شده توسط کاربران گردد‬. تمامی این رابطهای اجتماعی توسط موتورهای جستجو دیده میشود‬ و شما میتوانید از هر دو آنها بهره فراوانی ببرید‬‬‬‬‬.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانیدبه بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.