شما صاحب هرگونه کسب و کاری که باشید با هر زمینه شغلی حتما میدانید اینترنت با رشد چشمگیر و استفاده مداوم بخش انکار ناپذیری در کسب و کار شما خواهد بود . حتما تا به حال به فکر بازاریابی از طریق اینترنت و افزایش فروش محصولات خود از این طریق افتاده اید . روال طراحی سایت تا به امروز چیزی به غیر از دردسر های تکراری همیشگی نبوده است ! تهیه دامنه مناسب ، فضای میزبانی ( هاست ) مورد نیاز و دشوار ترین بحث بد قولی های مکرر طراحان و برنامه نویسان زجر آور ترین نمونه های طراحی سایت به شیوه سنتی هستند . از همه ی این که مشکلات بگذریم بعد از آماده شدن وب سایت دردسر های تازه ای به سراغتان می آید . دردسر های کد نویسی و خطا های مکرر ، عدم بهینه سازی سایت در موتور های جستجو مانند گوگل ، عدم دانش کافی شما برای رفع این مشکلات و پشتیبانی نامناسب شرکت های طرف قرارداد شما از معمول ترین این مشکلات هستند !

ایده ای که ما در لیوسایت ساز راه اندازی و پیاده سازی کرده ایم راه اندازی سایت توسط خودتان بدون نیاز به هیچ گونه دانش خاص در کمترین زمان ممکن است . در ادامه این نوشته با ما همراه باشید ...

 طراحی سایت بدون نیاز به هیچگونه مهارت و دانش کد نویسی

لیوسایت ساز سامانه ای قدرتمند و کارا بوده که شما را در طراحی 1 سایت بدون نیاز به هیچگونه دانش خاص همراهی میکند . کافیست در سامانه ثبت نام کنید ، بسته مورد نیاز خود را با توجه به نیاز های خود انتخاب کرده و شروع کنید . فاصله شما با افتتاح وب سایتتان فقط چند کلیک خواهد بود . ثبت نام ، انتخاب دامنه ، ایجاد وب سایت در چند دقیقه و انتخاب پوسته در بین بیش از 20 نوع قالب متنوع ...

تنوع بسیار زیاد در قالب های سامانه سایت سازلیو

از دیگر مزایای سایت ساز لیو تنوع فوق العاده قالب های رایگان است ، ماهانه بیش از پنج قالب رایگان بر روی سامانه بارگزاری میشود تا کاربران بتوانند براساس شغل و کسب کار خود از قالب های رایگان ما بهره مند شوند .

طراحی واکنشگرا ( Responsive )

تمامی سایت هایی که با سامانه لیوسایت ساز راه اندازی میشوند Responsive ( واکنش گرا ) هستند . بدین معنی که سایت شما بسته به سایز نمایشگر کاربران ( مانیتور ، موبایل و تبلت ها ) به صورت خودکار تنظیم و بارگذازی میشود . طراحی سایت Responsive با توجه به تنوع دستگاه های مورد استفاده کاربران از الزامی ترین ویژگی های سایت شما به حساب می آید .

بهینه سازی در موتور های جست و جو

بهینه سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو از اصلی ترین مباحث بازاریابی شما خواهد بود . در صورتی که سایتی بهینه داشته باشد به مرور زمان با کلمات مرتبط با کسب و کارتان در موتور های جستجو به نتایج عالی دست خواهید یافت . سامانه لیوسایت ساز کلیه مباحث سئو را در وب سایت های ایجاد شده توسط شما به کار بسته است .

 

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.