یکی از مهم ترین چیزهایی که در شرکت ما وجود دارد این است که هر چیزی را تست کنیم و هیچ چیزی را در نظر نگیریم. دلیل این کار ما به این خاطر است که بعد از سال های زیادی که از اینترنت گذشت است شما هنوز به صورت کامل نمی دانید که از چه استراتژی ای برای ساخت سایت خود استفاده کنید مگر اینکه شما آن را تست کرده باشید. این استراتژی می تواند حتی به عنوان اولین استراتژی نیز به کار آید زیرا شما همیشه می توانید جای پیشرفت داشته باشید.

زیرا تست گرفتن تنها راهی است که شما می توانید از آن برای تشخیص اینکه چه چیزهایی کار می کند و چه چیزهایی کار نمی کند استفاده کنید. و این بهترین راه است تا شما بتوانید تشخیص دهید چگونه می توانید میزان فروش خود را افزایش دهید.

  1. در صفحه خانگی خود تنها یک محصول یا سرویس را ارائه کنید

آیا شما تعداد زیادی محصول و خدمات را در برای فروش دارید؟ من به شما پیشنهاد می کنم تا از این روش تست استفاده کنید برای اینکه تشخیص دهید آیا این روش ها برای شما موثر می باشد یا خیر؟ ما به این نتیجه رسیده ایم که نمایش دادن محصولات کمتر در یک جا با تعداد توصیفات زیاد از آن می تواند به شما این امکان را بدهد که بتوانید میزان فروش محصولات خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

همه این ها مربوط به تمرکز می شود. بهتر است به جای اینکه شما به مشتریان خود تعداد زیادی محصول با توضیحات بسیار مختصر ارائه کنید تنها یک یا دو محصول مرتبط دیگر با آن محصول را به مشتریان خود نشان دهید تا بتوانید به صورت حرفه ای تر و تخصصی تر به مشتریان خود ارائه کرده و همچنین بتوانید بیشتر بخش سوالات متداول آنها را نیز پاسخ دهید. ولی این به معنا نیست که شما باید فروش دیگر محصولات خود را متوقف کنید و کافیست تا بتوانید آنها را در دیگر بخشها و صفحات سایت خود ایجاد کنید. همچنین می توانید می توانید این محصولات را در بخش هایی مانند محصولات مشابه برای خرید به مشتریان خود نشان دهید.

به هر حال بهترین روش ممکن برای تشخیص اینکه شما بتوانید معین کنید این روش برای کار شما مفید است یا خیر این است که شما این روش ها را تست کنید.

  1. پرفروش ترین محصولات خود را به مشتریان ثابت خود نشان دهید

همیشه سعی کنید تا در هنگام فروش محصولات خود اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل مشتریان خود را دریافت کنید تا و لیستی از ایمیل ها داشته باشید تا بتوانید همیشه یک ارتباط موثر با مشتریان خود داشته باشید. پس سعی کنید یک ارتباط موثر با مشتریان خود داشته باشید و به آنها خدمات و محصولات خود را بفروشید.

اما آیا این نکته را می دانید که مکان این سرویس ها و کالاهای پر فروش در سایت تا چه حد می تواند شما را در فروش بیشتر کمک کند؟ شما باید یک فکر اساسی برای مکان مورد نظر برای محصولات پر فروش خود داشته باشید. قسمت بالایی و سمت چپ سایت یکی از مهم ترین بخش هایی است که شما می بایست انتخاب کنید زیرا معمولا اولین جایی که چشم مخاطبان به سمت آن کشیده می شود همین بخش می باشد. به همین خاطر وقتی شما این محصولات و خدمات را در بخش ابتدایی سایت خود قرار می دهید بیشترین حجم از دیده شدن را برای سایت شما خواهد داشت.

همچنین شما میبایست این مکان مهم را درهمه صفحات سایت خود تست کنید. به همین دلیل شما می توانید همیشه در معرض دید افراد مختلف باشید. این بهترین و موثر ترین روش برای این کارها می باشد. شما باید بتوانید هر چیزی را تست کنید و سپس نتیجه آن را مشاهده کنید.

  1. دستاوردهای خود را با تبلیغات نشان دهید

من مطمئن هستم که همه شما با پاپ – آپ ها آشنا هستید. آنها در واقع پنجره های کوچکی هستند که شامل یک سری پیشنهاد یا اطلاعات ویژه هستند که وقتی شما وارد سایت می شوید می توانید آنها را مشاهده کنید. به همین دلیل بوده است که استفاده از این روش در طول سال های گذشته به یکی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی تبدیل شده است.

به هر حال به دلیل اینکه برخی از استفاده کنندگان از اینترنت این نوع تبلیغات را نمی پسندند برخی از شرکت ها مانند گوگل نیز که تولید کننده این نوع ابزارها هستند تولید آن را متوقف کرده اند.

تبلیغات

در عوض آنها می گویند شما باید این امکان را به مشتریان خود بدهید تا آنها خودشان انتخاب کنند که می خواهند این نوع تبلیغات را مشاهده کنند یا نه؟ برخی از این نرم افزارها به صورت خودکار مانع از باز شدن این نوع پاپ-آپ ها می شوند واین بدین معناست که بسیاری از بازدید کنندگان قادر به دیدن پیشنهادات ویژه شما در وب سایت نخواهند بود.

اما این مربوط به قبل بوده است که شما ازاین قابلیت برای کارهای تبلیغاتی خود استفاده کرده بودید به همین دلیل نیاز است تا شما تفاوتی بین این دو مقوله که می خواهید تبلیغات کنید یا اینکه اطلاعات و محصولات خود را نشان دهید قائل شوید زیرا بدین وسیله شما دیگر نیازی ندارید نگران دیده نشدن یا بلاک شدن این روش ها در وب سایت خود باشید.

برای این کار شما باید از تبلیغات شناور استفاده کنید. شما اگر بتوانید این مسئله را در وب سایت خود تست کنید خواهید فهمید که این روش بسیار بهتراز سایر روش ها برای کار شما به کار خواهد آمد.

بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است سایت هایی که این کاررا انجام داده اند توانسته اند رشدی در حدود 162 درصدی به دست آورند. این نوع تبلیغات بسیار موثر است زیرا شما با این روش می توانید مهم ترین اطلاعات ، بهترین محصولات و مسائل دیگر را نیز در این پنجره ها داشته باشید.

شما با انجام این گونه تحقیقات می توانید به راحتی متوجه شوید که تعداد بازدیدکنندگان شما به نحو زیادی افزایش پیدا کرده است. وقتی که ما این کار را برای سایت خود انجام دادیم در حدود 86 درصد به میزان کسانی که به خبر خوان ما اضافه شده اند اضافه شد. همچنین می توانید به راحتی تشخیص دهید که تعداد کلیک خوری سایت شما تا چه میزان برای پیشنهادات ویژه شما افزایش یافته است.

  1. مزایای مختلف را در بخش تیترهای خود بیان کنید

تیترها و عناوین شما تاثیر بسیار زیادی بر روی فروش شما دارد. در اغلب موارد همین تیتر ها هستند که بیشترین تاثیر ممکن را در میزان فروش شما دارند زیرا اینها اولین چیزهایی هستند که مشتریان شما به هنگام ورود می توانند از سایت شما مشاهده نمایند.

یک عنوان موفق می تواند شامل حل یک شک یا تردید یا مشکل در مورد استفاده از یک محصول می باشد که مخاطبان شما ممکن است با آن مواجه شده باشند.

  1. یک مشکل را به همراه راه حل آن به انتشار برسانید

در چند پاراگراف اول که شما از مقاله خود در صفحه خانگی تان قرار میدهید باید به صورت کاملا جزیی اشاره ای به نحوه حل مشکلی که ممکن است مخاطبان شما داشته باشند کنید و به مخاطبان خود بفهمانید که برای حل این مشکل زحمت زیادی را متحمل شده اید. و این نکته را مد نظر داشته باشید مخاطبان شما فقط زمانی می توانند به شما اعتماد کنند که احساس کنند شما در سایت خود می توانید مشکل آنها راحل نمایید.

بعد از اینکه شما مشکل را مطرح کردید آنگاه باید شروع به معرفی خدمات و محصولاتی نمایید که می تواند این مشکل را برای مشتریان شما حل نماید. اگر شما بتوانید به صورت دقیق مشخص کنید که چگونه می توانید این مشکل را توسط خدمات یا محصولات خود حل کنید آنگاه میتوانید اعتماد مشتریان خود را به دست آورید.

  1. به محتواهای خود اعتبار دهید و به مخاطبان خود جرات اعتماد به خود دهید

این نکته بسیار مهم است که شما بتوانید مطلب یا محتوای خود را به گونه ای ارائه کنید که مخاطبان شما بتوانند به آن اعتماد کنند. این کار باعث می شود آنها یک اطمینان قلبی در خود پیدا کنند که بتوانند خود را راضی به خرید محصول یا خدمت شما نمایند. راه های زیادی برای این کار وجود دارد و ما سعی می کنیم دوتا از بهترین و سریع ترین این روش ها را برای شما بیان کنیم. اگر شما تا به حال از این تکنیک ها استفاده نکرده باشید آنگاه حتما بعد از استفاده از آنها سورپرایز خواهید شد.

یکی از مهم ترین این روش ها این است که شما میزان مقبولیت یا پذیرش مشتری نسبت به محصولات خود را در صفحه مرتبط با آن محصول بیان دارید. شما می توانید این دست نظرات را از بین ایمیل ها یا نظرات مثبت مشتریانی که توانسته اند مشکل خود را به وسیله کالا یا خدمات ارائه شده توسط شما حل کرده اند گلچین نمایید. بخش آخر این جمله مهم است زیرا گفتیم که شما باید مشکل حل شده توسط محصول یا خدمت شما به صورت واضحی معین گردد. زیرا این یک وجه تمایز بسیار مهم است بین این حالت و حالتی که شما فقط یک نظر " محصول شما فوق العاده است ! " درسایت خود در رابطه با محصول یا خدمت خود نمایش دهید.

همچنین روش دوم این است که شما در یک بخش کوچک به بیان تجربیات خود درمورد حل مشکل توسط این روش یا محصول یا خدمت شما بپردازید. در آن به درستی و کامل بفرمایید که دقیقا شما به چه صورت توانسته بودید تا این مشکل را حل نمایید.

  1. تمرکز خود را برروی بازدیدکنندگان سایت داشته باشید نه بر روی خودتان

موفق ترین نوع از محتواها آن دسته از آنها هستند که با توجه به سلیقه خوانندگان نوشته شده باشد. بسیاری از سایت هایی که در این زمینه موفق بوده اند به همین نکته توجه کرده اند.

در مقالات خود سعی نکنید از کلماتی مانند من یا ما استفاده کنید. همیشه سعی کنید تا مخاطب خود را در گیر سازید بهتر است به جای استفاده از این کلمات ، از کلماتی مانند تو و شما استفاده کنید.

  1. ضرورت ها را کم کم به مشتریان خود ارائه کنید

این هم جز نکات بسیار مهم است که شما بتوانید مقالات خود و محتواهایتان را به گونه ای ایجاد نمایید که بتوانید یک نوع احساس نیاز به آن خدمت یا محصول را در مشتریان خود ایجاد نمایید و آنها را تشویق کنید تا بتوانند از خدمات شما استفاده نمایند. یکی از بهترین مکان هایی که شما می توانید این کار را انجام دهید این است که آن را در کنار دکمه های خرید قرار دهید به این صورت می توانید انگیزه انها را برای این کار افزایش دهید.

  1. حذف ارجاعات برای خرید محصولات

مردم اغلب به این خاطر به سایت ها سر می زنند تا بتوانند اطلاعات مفیدی به دست آورند. اگر شما بخواهید پیشنهاد خرید محصول یا خدمات خود را خیلی زود به مشتریان خود اعلام کنید آنگاه ممکن است علاقه آنها برای خرید را از دست دهید. شما باید ابتدا علاقه آنها را در مورد محصول خود و اینکه چگونه توانسته است مشکلی را حل نماید جلب نمایید و در آخر پیشنهاد مرتبط با خرید خدمت یا محصول را ارائه کنید زیرا این کار تاثیر گذاری بیشتری را برای شما خواهد داشت. و آنها می توانند باعلم کامل به مفید بودن خدمت یا محصول شما آن را خریداری نمایند.

تکنیک هایی برای این کار وجود دارد که شما می توانید در اولین گام تمامی لغات مرتبط با خرید ، قیمت و فروش را از بخش بالایی محتواهای خود حذف کنید. و نتیجه این کار را با آن بخش هایی که هنوز انجام نداده اید مقایسه کنید. هرگز تا وقتی که به طور کامل از محبوبیت محصول خود نزد مشتری خود باخبرنشده اید پیشنهاد خرید به او ندهید.

  1. با استفاده از عکس ها درجه اشتیاق محصولات خود را افزایش دهید

از آنجایی که در خرید اینترنتی بر خلاف خرید واقعی مشتری نمی تواند محصول را لمس کند پس باید به او حق بدهید که نتواند به راحتی در مورد خرید چیزی که نمی تواند آن را لمس کند سخت گیر باشد. اما شما باید این نقیصه را با یک یا چندین عکس با کیفیت از محصول خود پر کنید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.