با گسترش رور افزون اینترنت و جهانی شدن آن ، حتما بسیاری از مشاغل بر آن شده اند که  بتوانند از این فضا برای توسعه کسب و کار خود استفاده نمایند. و به همین دلیل بسیاری از افراد سعی دارند بتوانند با طراحی سایت و ایجاد سایت های شخصی نقشی در این حوزه داشته و حرفه خود را گسترش دهند. همچنین افراد مختلف زمان های زیادی از طول روز را صرف گشت زنی در اینترنت و گذراندن وقت در آن می کنند.

لزوم نیاز آرایشگاه ها به وب سایت

به همین دلیل شغل آرایشگری نیز از جمله مشاغلی است که بسیار مخاطبان زیادی دارد. مخصوصا خانوم ها که آرایش کردن جزیی از زندگی آنها می باشد. و همیشه دوست داشته اند تا بهرین آرایشگاه ممکن را برای نیاز های خود پیدا کنند. برای همه افراد پیدا کردن آرایشگرو آرایشگاه خوب که بتواند کارهای ما را به خوبی انجام دهد همیشه کار سختی بوده است. اما شما آریشگران عزیز می توانید با ساخت سایت کار را برای مشتریان خود راحت سازید. همچنین این کار باعث می گردد شما بتوانید برای آرایشگاه خود تبلیغات انجام داده و نام و برند آرایشگاه خود را معروف سازید.

مشغله کاری افراد آنها را به سمت سایت شما می کشاند

امروزه به دلیل مشغله های کاری نیز افراد برآن شده اند تا در اینترنت به دنبال این آرایشگاه ها نیز باشند. زیرا دیگر مانند گذشته نیست که افراد وقت زیادی در آرایشگاه ها تلف کنند تا به آنها نوبت برسد.

با طراحی سایت برای آرایشگاه خود می توانید خدمات خود را به صورت طبقه بندی شده در اختیار مشتریان خود قراردهید. همچنین می توانید نمونه کارهای خود را به همراه عکس و توضیحات در وب سایت خود قرار داده تا افراد بتوانند آنها را مشاهده نمایند.

در ضمن شما می توانید عکس های حرفه ای از سالن آرایش خود تهیه کرده و اعتبار و آبروی مناسبی به وب سایت خود بدهید. تولید محتوا نیز بسیار مهم است و شما می توانید با درج مقالاتی که با موضوع آریشگری ارتباط دارد سطح اطلاع رسانی بودن سایت خود را نیز افزایش دهید.

استفاده از ظرفیت تبلیغاتی برای سایت

همچنین شما می توانید به جنبه های تبلیغاتی سایت خود نیز توجه داشته و از آن کسب درآمد نمایید. به طور مثال شما می توانید برای حرفه های مرتبط مانند آتلیه های عکاسی و تالارها تبلیغات کنید.

بنر تبلیغاتی فلش

اما نکته مهمی که وجود دارد این است که وب سایت شما باید این قابلیت را داشته باشد که افراد بتوانند آن را از طریق موتورهای جستجوگر مانند گوگل پیدا نمایند. بنابراین اگر سایت شما دارای سئو قوی باشد و به خوبی برای این موتورها بهینه سازی شده باشد آنگاه شما می توانید از مهم ترین منبع ایجاد ترافیک برای سایت خود سود ببرید. شما باید تبلیغات خود را به صورت نوین انجام دهید. از جمله مهم ترین اینها همین تبلیغات در سایت ها می باشد.

موفقیت سایت آرایشگاه

دلیل اصلی برای موفقیت هر سایتی را به پر بیننده بودن آن ارتباط می دهند و هر میزان که شما بتوانید بیننده بیشتری به وب سایت خود بیاورید سایت موفق تری داشته اید. برای این کار هم نیاز هست که شما یک سایتی راطراحی کنید که بتونید بیشترین نیازهای مشتریان خود را در اون پوشش داده باشید. برخی از امکانات سایت آرایشگاهی :

  1. طراحی زیبا برای ظاهر سایت. شما می تونید هم از قالب های آماده استفاده کنید و هم اینکه با یک طراح سایت صحبت کنید که بتواند تمامی نیازهای شما را شناخته و بر اساس آن سایت شما را طراحی کند. البته بهتره که شما از گزینه اول استفاده نکنید زیرا قالب های آماده نمی تونن نیازهای مشخص شما را برآورده سازند.
  2. شما باید بتوانید مطالب جدید و مقالات خود را به راحتی در سایت قرار داده و اینکه مطالب قدیمی تر رو هم در صورت نیاز اصلاح کنید. این نکته خیلی مهم هست که شما بتونید برای سایت خود مقالات و مطالب جدید و خواندنی قرار دهید تا بتونید جنبه اطلاع رسانی سایت خود را افزایش دهید و بازدیدکنندگان به این باور برسند که سایت شما اطلاع رسان خوبی نیز هست.
  3. یکی دیگر از نیازهای اساسی شما این است که بتوانید کارهای تاپ و حرفه ای خودتون رو از طریق اسلاید شو به نمایش عموم قرار بدید. این کار بسیار می تواند در مرحله اولی که مخاطب وارد سایت شما می شود تاثیرگذار باشد زیرا این اسلایدر در صفحه نخست شما قرار دارد و این صفحه اولین چیزی است که مخاطبین شما آن را خواهند دید بنابراین می توانید یک تاثیر خیلی مثبت در همان اول کار بر روی مشتریان خود داشته باشید.
  4. گالری تصاویر: برای یک آرایشگاه داشتن گالری تصاویر بسیار ضروری می باشد. شما هم می توانید تمامی نمونه کارهای خود را درآن بخش قرار دهید و هم می توانید نمونه های جدید و بروز را قرار دهید و همانند یک کاتالوگ در اختیار مشتریان بگذارید.
  5. سیستم نوبت دهی : یکی از کاربردهای اصلی سایت آرایشگاهی همین بخش است. شما باید بتوانید بخش نوبت دهی آنلاین را برای مشتریان خود راه اندازی کنید. با مکانیزه شده نوبت دهی افراد می توانند دربازه های زمانی مختلف نوبت گرفته و برای وقت های آزاد خود برنامه ریزی نمایند.
  6. طراحی ریسپانسیو : وب سایت شما باید به صورت ریسپانسیو طراحی شده باشد و این یک الزام کامل می باشد. افراد دوست دارند از طریق موبایل خود به سایت شما رفته و در آنجا برای خود تعیین نوبت نمایند به همین دلیل باید سایت شما بتواند در صفحات نمایش مختلف این دستگاه ها به درستی به نمایش گذاشته شود.
  7. خبر خوان: شما می توانید در وب سایت خود خبر خوان قرار داده و امکان ثبت نام برای مشتریان خود قرار دهید و به صورت ایمیل خبرهای مرتبط با آرایشگاه و مدل های مو جدید را با آنها به اشتراک قرار دهید.
  8. پخش انواع فیلم های تبلیغاتی: شما می توانید در وب سایت خود انواع کلیپ های تبلیغاتی از نمونه کارهای خود گرفته تا کارهای شاخص ایرانی و خارجی را قرار داده و توجه مشتریان را بیشتر به این مسئله جلب نمایید. همچنین همانطور که در بخش تبلیغات گفتیم پخش این کلیپ ها از جنبه های درآمدزایی نیز می تواند به شما کمک نماید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه نمایید.