سایت سازها بسترهای آنلاین مناسبی هستند که از طریق آن می توان وب سایت های قدرتمندی را ایجاد نمود. و استفاده از سایت ساز هرگز به این معنا نیست که شما صاحب یک سایت ارزان و باکیفیت پایین شده اید. بلکه شما صاحب یک سایت با تمام امکانات مدرن شده اید. شما همچنین می توانید از یک گالری عکس تعاملی و سازگار یا شبکه های اجتماعی استفاده کنید. به همین دلیل است که افراد زیادی در سراسر جهان از سایت سازها برای ایجاد سایت های خود استفاده می کنند.

در این مقاله قصد داریم مزایای مهم سایت ساز را برای شما بیان کنیم.

امکانات سایت ساز

  • با استفاده از سایت ساز ، انتخاب نام دامنه و ثبت آن و همچنین میزبانی سایت شما به عهده سایت ساز خواهد بود. بدین ترتیب شما قادر خواهید تمامی این امکانات را به صورت یکجا در سایت ساز داشته باشید و دیگر نیازی نیست تا خودتان به دنبال این گونه کارها باشید.
  • سایت سازها امکانات وسیعی را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید انواع سایت های تجاری ، فروشگاهی ، گالری عکس و فیلم و بلاگ ها را داشته باشید. این تنوع در ارائه انواع سایت ها نیز از مزیت های مهم سایت ساز به شمار میرود.
  • در حدود 78 درصد سایت سازها قادرند تا سایت های ریسپانسیو طراحی کنند. بدین معنا که سایت شما قابلیت نمایش با کیفیت عالی در انواع دستگاه ها مانند دسک تاپ ، لپ تاپ و گوشی های هوشمند را دارد.
  • به لطف فناوری Drag & Drop که بیشتر سایت سازها از آن بهره می برند شما به راحتی میتوانید بدون نیاز به دانش فنی در مورد ساخت سایت اقدام به ایجاد سایت های خود نمایید.
  • میانگین زمان لازم برای ایجاد یک سایت توسط سایت ساز ها در حدود 27 دقیقه می باشد. این بدان معناست که شما میتوانید در وقت خود نیز صرفه جویی نمایید.
  • از لحاظ اقتصادی هم استفاده از سایت ساز نسبت به طراحی سایت مقرون به صرفه تر است. زیرا سایت سازها اغلب بسته های مختلفی را برای ارئه به مشتریان دارند. همچنین نزدیک به 62 درصد از سایت سازها به صورت رایگان خدمات می دهند و اینکه معمولا یک دوره یک ماهه آزمایشی برای ساخت سایت و کار کردن با آن ارائه می گردد.

همچنین برای دسترسی به مقالات بیشتر در خصوص این موضوع می توانید به بخش مقالات سایت ساز لیو مراجعه کنید.